About Us

BACK TO The Company

Obchodní konzultant - Liberec, Jablonec, Česká Lípa

  • Místo pracoviště: Praha - Stodůlky
Oddělení
FS - obchodní oddělení
Druh pracovní smlouvy
Zaměstnanecký poměr - HPP
Pracovní úvazek
Hlavní pracovní poměr (plný)
Nástup
ihned/dohodou
Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme pracovníka na pozice Obchodní konzultant.

Požadavky na kandidáta

  • • Obchodník se vztahem ke gastronomii
  • • Relevantní praxe na obchodní pozici (gastronomie, rychloobrátkové zboží výhodou)
  • • Výborné prezentační, vyjednávací, komunikační a organizační schopnosti
  • • Bydliště v daném regionu
  • • Flexibilita a spolehlivost
  • • Uživatelská znalost PC
  • • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Pracovní náplň

  • Pro společnost VITANA a.s. Food service hledáme obchodního konzultanta a to pro region:
  • --- Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa
  • Hlavní pracovní náplní bude udržování, vyhledávání a navázání obchodní spolupráce se zákazníky segmentu institucí a dalších gastronomických zařízení, v přiděleném regionu.

Nabízíme

  • • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • • Možnost profesního růstu
  • • Samostatnou motivující práci
  • • Platové ohodnocení odpovídající výkonu

V případě zájmu zasílejte své odpovědi na email kariera "zavinac" vitana.cz a to do 19. 12. 2014. Do předmětu napište: OKS-Příjmení_Jméno

Jako přílohu zašlete životopis, ideálně s fotografií, ve formátu WORD nebo PDF – soubor nazvěte:
Příjmení_Jméno_CV_OKS

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

MÁTE ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ POZICI?

READ MORE CLOSE