close

MENU

Guide

BACK TO Guide

Rady podle horoskopu

Narození v určitém zvěrokruhu neovlivňuje pouze naše povahové rysy, ale také naše jídelní zvyklosti.

Jak a které potraviny/pokrmy jsou vhodné pro lidi narozené v určitém znamení?

 • Rak5

  Rady podle horoskopu

  Raci jsou gurmáni. Dokážou ocenit nejen samotné jídlo, ale i prostředí, ve kterém je podáváno. Večeře při svíčkách jsou téměř na denním pořádku. Při cestách mimo svou zemi rádi zkoušejí co nejvíce specialit tamní kuchyně a současně se inspirují pro své kreace v kuchyni, mezi něž patří i vlastnoručně vyrobené sladkosti.

  Vhodné pokrmy:
  proteiny s nízkým obsahem tuku, tofu, mrkev, hrášek, fazole, čočka, špenát, řeřicha, hlávkový salát, citrusové plody, ananas, kiwi, jahody, celozrnné produkty, přírodní rýže, ovesná kaše.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Ryby-6

  Rady podle horoskopu

  Ryby si dobré jídlo umí náležitě vychutnat. Někdy jídlem zahání i smutek, a přejídání tak u nich není ničím výjimečným. Ryby rády vaří a při přípravě nejrůznějších jídel si pro inspiraci dají skleničku dobrého vína. Ryby většinou nejsou vybíravé. Když už něčemu dávají přednost, je to zelenina, brambory a mořské plody.

  Vhodné pokrmy: celozrnné potraviny, strava bohatá na vitamín C, brambory, papriky, listová zelenina, výrobky z ovsa, nízkotučné mléčné výrobky, ryby, hlavně mořské, krůta.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Štír14

  Rady podle horoskopu

  Štíři jsou experimentátoři a objevitelé v životě i při vaření. Uvařit vlastní originální pokrm je pro ně hračka. Zároveň dokážou ocenit dobré jídlo, které připravil někdo jiný. Červené maso, česnek, cibulka a těstoviny jsou na špici žebříčku jejich oblíbených pokrmů.

  Vhodné pokrmy: ořechy, semena, bylinné čaje, hlavně mátový, brambory, ryby, drůbež kromě husy a kachny, listová zelenina, jídla bohatá na vitamín C včetně zelí a paprik.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Střelec29

  Rady podle horoskopu

  Střelci jsou aktivní lidé, proto občas jedí v poklusu. To však neznamená, že si neumějí vychutnat dobré jídlo. Rádi si přidají a neohlížejí se na to, jestli je jídlo dietní nebo je to vyhlášená kalorická bomba.

  Vhodné pokrmy: ořechy, semena, ryby, drůbež, telecí maso, nízkotučné mléčné výrobky, grapefruity, mandarinky, banány, listová zelenina.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Váhy-22

  Rady podle horoskopu

  Pro Váhy je nejdůležitější stolování. Ať už se jedná o celkové prostředí nebo jen o ubrus, který je na stole. Rovněž dokážou ocenit vkusně naaranžované jídlo na talíři. Váhy jedí málo a nikdy se nepřejídají. Těstoviny, saláty a bílé maso patří mezi jejich oblíbené pokrmy.

  Vhodné pokrmy: komplexní uhlovodany, ořechy, semena, strava bohatá na vitamín C, játra, listová zelenina, nízkotučné mléčné výrobky.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Vodnář-8

  Rady podle horoskopu

  Vodnáři jsou obecně přizpůsobiví lidé a ani jídlo není výjimkou. Proto jim nedělá problém dát si třeba rychlou polévku, ale umí si vychutnat i tříchodový oběd v luxusní restauraci. Vodnáři mají rádi sladké, zejména tam, kde je něco s čokoládou a vanilkou.

  Vhodné pokrmy: mrkev, listová zelenina, ryby, zejména losos, celozrnné produkty, nízkotučné mléčné výrobky, citrusové plody, strava bohatá na vitamín C.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
ZOBRAZIT DALŠÍ RADY

Our website places cookies on your browser or device as long as you have this function activated in your browser settings. We use these cookies to improve the functionality of this website, analysis and interest-based advertising.

READ MORE CLOSE