close

MENU

Guide

BACK TO Guide

Rady podle horoskopu

Narození v určitém zvěrokruhu neovlivňuje pouze naše povahové rysy, ale také naše jídelní zvyklosti.

Jak a které potraviny/pokrmy jsou vhodné pro lidi narozené v určitém znamení?

 • Beran36

  Rady podle horoskopu

  Berani nejsou vybíraví, snědí prakticky všechno. Tedy téměř všechno. Dávají přednost pikantním pokrmům, které zapíjejí červeným vínem. Při každé příležitosti se rádi nechají rozmazlovat.

  Vhodné pokrmy: celozrnné produkty, drůbež, zejména krůta, ryby, mléčné výrobky, listová zelenina, zejména řeřicha, citrusové plody, zejména krvavé grapefruity, a ananas.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Blíženci-40

  Rady podle horoskopu

  Jídlo není pro Blížence až tak podstatné a často na něj ani pro samou práci nemají čas. Při jídle mají rádi společnost, sami jedí jen výjimečně. Při oslavách rádi ochutnají co nejvíce pochutin. Blíženci příliš nevaří, raději se pohybují v bezpečí restauračních zařízení.

  Vhodné pokrmy: mléčné výrobky, hovězí játra, mrkev, papriky, listová zelenina, vymačkaná šťáva ze zeleniny, papája, citrusové plody, jahody, kiwi, ryby.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Býk-113

  Rady podle horoskopu

  Býci mají v oblibě tradiční kuchyni a klasická jídla, jako například omáčky, knedlíky, řízky a polévky. Z dezertů je to zase tradiční dort nebo makové buchty. Když se výjimečně rozhodnou pro něco zdravějšího a dietnějšího, rychle se rádi vrátí ke svým omáčkám.

  Vhodné pokrmy:
  jídla s vysokým obsahem vitamínu C včetně ananasu, drůbež kromě husy a kachny, celozrnné potraviny, zejména z ovsa, jídla bohatá na vitamín A, fazole, hrášek, čočka, avokádo.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Kozoroh-38

  Rady podle horoskopu

  Náročné jazýčky Kozorohů jsou pověstné. Jejich aktivní přístup k životu je ale občas přinutí dát si i nějakou rychlovku. Kozorozi dokáží ocenit kvalitní sýry a speciality z nich. K tomu kousek čerstvého chleba, víno a mají vystaráno. Nepohrdnou ani nějakou rybí pochoutkou, nejlépe z lososa.

  Vhodné pokrmy:
  nízkotučné mléčné výrobky, čerstvá zelenina, ryby včetně lososa, drůbež kromě husy a kachny, jahody, jablka, avokádo.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Lev9

  Rady podle horoskopu

  Lvi rádi jedí, ale také si rádi vybírají. Pokud jim chutná, dokážou o jídle povídat hodiny a hodiny. Maso je pro ně základním stavebním kamenem a zelenina je pouze doplňkem. Po jídle si Lvi rádi dopřejí nějaký kvalitní digestiv.

  Vhodné pokrmy:
  ryby, zvláště losos a tuňák, drůbež bez kůže, hovězí játra, nízkotučné mléčné výrobky, listová zelenina, mrkev, tykev.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
 • Panna92

  Rady podle horoskopu

  Panny se stravují lehce a zdravě. Vaření nepatří mezi jejich oblíbené činnosti. V práci si k obědu dají často jen kousek tmavého pečiva a jogurt, k večeři třeba zeleninový salát se sýrem. Panny mají rády své jisté, proto je netradiční pochoutky a speciality příliš nelákají.

  Vhodné pokrmy: jogurt, vláknitá strava včetně jablek, jídla s vysokým obsahem vitamínu C, papriky, brambory, celozrnná jídla, sušené ovoce, ořechy a semena.

  Byla pro vás rada užitečná? YES NO
ZOBRAZIT DALŠÍ RADY

Our website places cookies on your browser or device as long as you have this function activated in your browser settings. We use these cookies to improve the functionality of this website, analysis and interest-based advertising.

READ MORE CLOSE